Par TA-Style

Uzņēmums SIA “TA Mēbeles” ar zīmolu TA-Style tika dibināts 2015. gada beigās. TA-Style vadītājs un vienīgais īpašnieks ir Toms Arājs. Toms ir ne tikai ieguvis augstāko izglītību mēbeļu izgatavošanā un dizainā, bet ir guvis arī lielu pieredzi strādājot Latvijā labi zināmos uzņēmumos, kas izgatavo mēbeles un dekorācijas pēc individuāla pasūtījuma.

Pēc gandrīz desmit gadu darba dažādos uzņēmumos, tika realizēts Toma sapnis un tika nodibināts savs uzņēmums, kurš nodarbojas ar mēbeļu un dekorāciju izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma.

TA-Style savā sākotnējā stadijā galvenokārt sniedza pakalpojumus privātpersonām, taču uzņēmums ir strauji audzis un guvis labu reputāciju, un pašlaik lielākā daļa klientu ir juridiskie uzņēmumi, kas pārstāv tādas industrijas kā viesnīcas, bankas un IT. Tāpat arī uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar dizaineriem un arhitekiem. Un jorpojām TA-Style ar lielāko prieku apkalpo arī privātpersonas un realizē jebkura pasūtītāja, liela vai maza, vispārdrošākos sapņus.

Mēbeles un dekorācijas tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma. Galvenokārt uzņēmums specializējas masīvkoka mēbeļu izgatavošanā, bet pēc nepieciešamības mēbeles tiek izgatavotas arī no citiem materiāliem. Savukārt dekorācijas tiek izgatavotas no visiem iespējamajiem materiāliem, izmantojot modernākās tehnoloģijas, piemēram, CNC, lāzregravēšana, 3D printeri un citas. TA-Style izgatavotajām mēbelēm un dekorācijām tiek nodrošināta piegāde, uzstādīšana un garantija.

Mūsu devīze – Realizējam sapņus tiem, kas augstu vērtē roku darbu un kvalitāti.